אודות קבוצת ידר
אודות קבוצת ידר

קבוצת ידר

נעים להכיר

אנו חברה יוזמת ובונה פרויקטים בתחום הנדל"ן, הרשומה בפנקס הקבלנים, אשר הוקמה ע"י אלי יוסימוב ותמיר רן. מאז 1999, אנו מתמחים בעסקאות נדל"ן יזמיות וביצוע פרויקטים בתחום הבניה בהתאם לתמ"א 38.

במהלך השנים, צברנו ניסיון רב בתכנון וביצוע של תהליכי בנייה עבור המגזר הפרטי והציבורי. בין הפרויקטים שלנו ניתן למצוא בנייני מגורים בבניה רוויה, וילות יוקרתיות, בניית תוספות על בניינים קיימים, שימור אתרי מורשת, שימור מבנים, שיפוץ של בניינים ישנים, שיפוץ וחיזוק מבנים לפי דרישות תמ"א 38 ועוד.

בקבוצת י.ד.ר מועסקים אדריכלים, מהנדסים ויועצים מומחים בלבד, אשר שואפים למצוינות ואחריות בלתי מתפשרת בכל פרויקט.

הנהלת החברה

את החברה מנהלים תמיר רן ואלי יוסימוב.
תמיר ואלי מובילים את החברה קרוב לשני עשורים, מתוך תחושת שליחות ואחריות, הקפדה על איכות וטיב הבניה ויחס אישי לכל אחד מלקוחותיה ועובדיה.

תמיר רן

שותף מנהל


תמיר רן, 43, נשוי + 5, משמש כמנהל התחום ההנדסי בחברה.
תמיר, הנדסאי בהכשרתו, ניהל בעברו פרויקטים רבים בבניה רוויה ובבניה מסחרית בהיקפים גדולים, ומביא עימו ניסיון וידע רב.

אלי יוסימוב

שותף מנהל


אלי יוסימוב, 46, נשוי + 3, משמש כמנהל תחום הכספים, השיווק והמכירות.
בעברו שימש כמנהל תפעול ושיווק בתחום הבטון.

ציון אוטמזגין

מנכ``ל


ציון אוטמזגין בעל רישיון תיווך ממשרד המשפטים ובעל תואר ראשון B.A במנהל עסקים,
כמו כן מוכשר CRS קורס לסוכני נדל"ן בכירים ברמה בינלאומי.
במסגרת עבודתו דוגל במתן יחס אישי ושרות מקצועי תוך הקפדה על מסירת מידע רלוונטי ואמין לכלל הלקוחות.

חזון החברה - שליחות ואחריות

"בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן"
אודות קבוצת ידר

בכל פרויקט בו אנו עוסקים, עומדים לנגד עינינו שני מוטיבים מרכזיים אשר מנחים את כל שלבי העבודה שלנו – שליחות ואחריות.

אנו מאמינים בלב שלם כי בכוחנו לשפר את איכות חייהם של לקוחותינו, ולאפשר להם מגורים בסביבה נוחה, בטוחה וירוקה ככל הניתן. כל הפרויקטים שלנו מתבצעים ע"י אנשי מקצוע ויועצים מומחים, הטובים בתחומם, אשר נותנים את מרב תשומת הלב לכל פרט ופרט, תוך עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות.

אנו מקפידים לזכור תמיד כי בכל מבנה מתגוררים אנשים, וכל פרויקט הוא קודם כל למענם ובשבילם.

תמ”א 38 - הניסיון שלנו, השקט שלכם

תכנית מתאר ארצית
אודות קבוצת ידר

תמ"א 38 הינה תכנית ממשלתית לאומית לחיזוק ושיפוץ מבנים ישנים, והתאמתם לתקן מודרני ובטיחותי (כך שיוכלו לעמוד ברעידות אדמה). הזכאים למימוש תוכנית התמ"א, נהנים משדרוג משמעותי באיכות חייהם ועליה בערך הדירה שלהם, וכל זה ללא כל השקעה כספית.

בשנים האחרונות, אנו מתכננים ומבצעים פרויקטי תמ"א 38 רבים ומגוונים. הידע והניסיון שצברנו בתחום, מכסה כל היבט וצורך של בעלי הדירות, תוך ליווי בנקאי מלא וכיסוי כל ההוצאות הכרוכות בתהליך.

תוכנית התמ"א 38 מעניקה לדיירים דירה משופצת, גדולה בהרבה, עם ממ"ד, תשתיות חדשות ופיתוח סביבתי יוקרתי, שלרוב כולל גם חנייה, לובי משופץ וגינת נוי. בכך הדיירים מרוויחים פעמיים – גם לגור בדירה נעימה וגדולה וגם ליהנות מנכס ששוויו עולה באופן משמעותי, ללא כל השקעה מצדם.

צפייה בפרויקטים

תפיסתנו הסביבתית

שמירת הסביבה
אודות קבוצת ידר

אנחנו בקבוצת י.ד.ר יודעים שאיכות חיים מתחילה באיכות הסביבה, ולכן, שיטת התכנון והבניה שלנו, משלבת היבטים ירוקים המאפשרים סביבת חיים בטוחה ובריאה יותר, וחסכון גדול במגוון רחב של אספקטים יומיומיים במשק הבית.

חומרים – אנו עושים שימוש במוצרי בנייה בעלי תו תקן ישראלי, ובמידת האפשר תו ישראלי ירוק.

בידוד אקוסטי – אקוסטיקה משופרת ע"י בידוד על פי תקן 1003, מפחיתה את רעשי הרקע ומעניקה פרטיות מרבית לדיירים ואיכות חיים משופרת.

בידוד תרמי – שימוש בבידוד תרמי בקירות המעטפת וגג המבנה מפחית מהשפעת הטמפרטורות החמות של הקיץ הישראלי, מבודד את הטמפרטורות הקרות בחורף ומוביל לחיסכון באנרגיה בצורכי חימום וקירור הבית.

אוורור – תכנון ומיקום נכון של הפתחים מגביר את האוורור הטבעי בדירה ויוצר תחלופה יעילה של אוויר. בנוסף, הדבר מקל על קירור הבית בחודשי הקיץ החמים ומפחית תופעות של עובש ופטרת בדירה.

תאורה טבעית – תכנון נכון של המבנה, ההרחבות והפתחים מוביל לחסכון באנרגיה ולמקסום תאורה טבעית ובלתי מסנוורת.

מים – שימוש בצמחיה מקומית וחסכונית במים, תוך תכנון גינה המתחשב בתנאי השטח הטבעיים, משפיעים באופן ישיר על צריכת המים וצמצום עלויות ההשקיה.

 

האנשים וסביבת המגורים שלהם, הם אשר עומדים תמיד לנגד עינינו, ולכן איננו מתפשרים על יעילות התכנון, מקצועיות הבניה ואיכות החומרים.

 
קבוצת י.ד.ר החזקות 1-700-555-615
מלא/י את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם

בחר בנושא הפניה